Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 09.06.2015 18:57:29 

U Skřivánků - držitelé ocenění

 


 
 
Rekreace a služby v okolí
 
 

 

Obec Ludvíkov poskytuje ideální podmínky pro celoroční rodinnou,  individuální i firemní rekreaci. V létě možnost turistiky, cyklotrasy.

Cca 250 m od penzionu nově otevřené sportovní a wellness  centrum s umělou lezeckou stěnou (5 obtížností), squash, 3 sauny (BIO, finská, parní), vnitřní bazén,  Whirlpool, chrlič.

V zimě-snowtubing a lyžařský vlek u objektu, ideální trasy pro běžkaře, lyžařské vleky na Pradědu (12km). Ve Vrbně pod Pradědem 4 km (http://www.skiarenavrbno.cz/index.phpa), další v Ludvíkově  s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Multifunkční hřiště s umělým povrchem (10m). V obci paintball. Bowling 4 km ve Vrbně p. Pr. V blízkosti sauna, relaxační bazén, nové relaxační centrum v lázních Karlova Studánka - relaxační bazén, sauny, solná jeskyně, umělá pláž. Obchod se základními potravinami v místě. Možnost zajištění léčebných procedur v lázních Karlova Studánka, v blízkosti objektu 6 stylových restaurací s výbornou kuchyní. Ve vzdálenosti  25 km AQUACENTRUM Bruntál. Možnost relaxačního plavání, masáží a perličkových koupelí také v lázních Jeseník (30km) a Karlova Studánka(4km). Turisticky zajímavá cílová místa - Rešovské vodopády, jeskyně, zámky Bruntál s originálním interiérem a Velké Losiny, manufaktura na výrobu ručního papíru ve Velkých Losinách, komplex stratovulkánů, rašeliniště Rejvíz, možnost jízdy na koních v okolních stájích, soukromé Hubertovy jízdy.

 
TOPlist